HİZMETLERİMİZ

GÜVENLİK

Şirketimiz kamu ve özel kuruluşların özel güvenlik ihtiyacını eğitimli, modern teçhizatlarla donatılmış özel güvenlik görevlileri ve tecrübeli yönetim kadrosu ile 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine dair kanun ve yönetmelik hükümlerine göre sağlamaktadır.

TEMİZLİK

İşletmelerin yoğun kullanıma açık yerler olmaları hijyen risklerini arttırır. Bununla birlikte periyodik temizlik için ayrılabilecek zaman ve maliyet de kısıtlıdır. Bu yüzden işletmelerinizin temizliği için Sadem Grup etkin ve ekonomik çözümler sunar.

DANIŞMANLIK

Sadem Güvenlik tecrübeli yönetim kadrosu ve güvenlik sektöründe 15 yıldan fazla tecrübesiyle kamera ve güvenlik sistemlerinin optimum kurulumu için danışmanlık hizmetleri vermektedir.


GÜVENLİK HİZMETLERİ

İşletmelere 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanuna uygun olarak hizmet verilir. Kurduğumuz güvenlik sistemleri işletmelerin işleyişiyle uyum içindedir.

HER PROJE İÇİN RİSK ANALİZİ YAPILIR.

Risk analizin amacı güvenlik çemberlerinin sayısını ve yerlerini belirlemektir. Her güvenlik çemberindeki olası tehditler ve bu tehditleri karşılayacak personel için uygun ekipman tespit edilir.

ÖZEL GÜVENLİK = PERSONEL + EKİPMAN + EĞİTİM + DENETİM

Her projenin özelliğine uygun personel ve ekipman seçiminden sonra firmamız atadığı personelin gerekli eğitimlerini ve denetimini yürütür.  


TEMİZLİK HİZMETLERİ

Sadem Grup’un temizlik hizmetlerinden birkaçı aşağıdadır. Bununla birlikte temizlik uygulamalarımızı müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirebilme kapasitesine sahibiz.

Fabrikalar

Alışveriş Merkezleri

İş Merkezleri

Oteller


GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI

Tesislere kamera ve elektronik güvenlik sistemleri çoğunlukla mühendislerden ve teknisyenlerden oluşan firmalarca kurulur. Fakat firmalar güvenlik sistemlerini tehdit senaryoları ve karşı senaryoları temel alarak kurmazlar. Bunun sonucunda ortaya gereksiz harcanan paralar ve kullanılmayan güvenlik sistemleri çıkar.

Sadem Güvenlik yönetim kadrosu güvenlik sektöründe 30 yıldan fazla tecrübesiyle bu sistemlerin optimum kurulumu için danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Proje danışmanlığı 4 aşamadan oluşmaktadır:

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?